Галерея заходів

  Викладачі циклової комісії гуманітарних і соціально-економічних дисциплін приймають активну участь у регіональних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, конференціях, метою яких є активізація пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань та закріплення пройденого матеріалу.

2023 - 2024 н.р.

Викладач Бондаренко Ю.Г.

"Європа - це я!"

З метою популяризації  знань про Європу серед студентської молоді, розвитку дослідницьких здібностей студентів, підвищення інтересу  до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою, студенти І курсу під керівництвом викладача Бондаренко Ю.Г. взяли участь в ІV щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Європа – це я!»

Учасники виконували тестові завдання різної складності, за результатами конкурсу  отримали сертифікати за І - ІІ - ІІІ місця. Викладач Бондаренко Ю.Г. була нагороджена сертифікатом за плідну організаційну роботу та впровадження суспільних пріоритетів сьогодення , вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та за сумління виконання своїх обов’язків під час проведення конкурсу. 

15.08.2023


Сумісні заходи викладачів Заднєвулиці О.В. 
та Горяної Г.Г

20 жовтня в Новомосковському фаховому коледжі УДУНТ відбувся 1етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченкаякий дає можливість молодому поколінню вкотре звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.
Організували і провели конкурс викладачі української мови та літератури 

Горяна Г.Г. та Заднєвулиця О.В.

Конкурс, який відбувався під час повномасштабної  війни, засвідчив, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає молодь замислитися над сенсом життя, усвідомити, що Великий Кобзар для багатьох поколінь українців  був і залишається символом високих духовних можливостей і нового етичного мислення.


Конкурсантам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української літературної мови Тараса Григоровича Шевченкаа також цікаві завдання на знання української мови.


      
           


2022 - 2023 н.р.

  Викладач Кулик В.І.

  З метою популяризації історичних знань, поглиблення пізнання власної історії, патріотичного виховання та формування у молоді історичної пам'яті викладач соціально-економічних дисциплін Віра Кулик організувала студентів І-ІІ -х курсів:

   - взяти участь у VI Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі "Я - козацького роду". Учасники виконували тестові завдання різної складності. За результатами конкурсу вони отримали сертифікати за І - ІІ - ІІІ місця. Викладач Кулик В.І. була нагороджена сертифікатом шкільного порталу за внесок у забезпечення патріотичного виховання молоді.

    - прийняти участь у конкурсі творчих есе "Війна в долі моєї родини", який проводив благодійний фонд Ріната Ахметова в рамках прєкту Музей "Голоси мирних. Діти".

   - участь у Всеукраїнській олімпіаді з предмету Всесвітня історія "Всеосвіта - Зима 2022 - 2023". Студентка І-го курсу Кондратинська Мар'яна отримала диплом за І-ше місце.

- участь у Всеукраїнській олімпіаді з предмету Історія України "Всеосвіта. Весна 2023". Учасники отримали дипломи за І, ІІ, ІІІ місця та дипломи учасників.

   З метою адаптації студентів І-го курсу до нових умов життя і навчання було проведено першу виховну годину "День знайомств", на якій відбулось знайомство зі студентами та їх батьками, обрано старосту групи, ознайомлено студентів з особливостями організації навчального процесу в коледжі в сучасних умовах.

   Проведена виховна година "Торгівля людьми". Метою цього заходу було інформувати про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищити рівень інформованості та усвідомленості гостроти цієї проблеми, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

  Куратор Кулик В.І. інформувала про основні проблеми і помилки, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон і стають "живим тваром", потрапляють в рабство.


    Викладач Горяна Г.Г.

З метою розвитку в  студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, виховання патріотизму у 2022 – 2023 н.р. спільно з Заднєвулицею О.В. здійснили підготовку студентів до участі в заходах: ХХIІІ всеукраїнська олімпіада з укр.мови, конкурс з української мови ім. петра Яцика, ХХIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Т.Г. Шевченка а також до участі у III Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови. Студенти отримали сертифікати за участь.


За участь у Всеукраїнській олімпіаді з предмету українська мова "Всеосвіта – Осінь 2022 - 2023", студент Цуканов Р. Отримав подяку за участь, студент І-го курсу   Стрілець А., отримав диплом за ІІІ місце за участь в  олімпіаді «Всеосвіта – Зима 2022-2023

 

 

 

 

 

 

 

 

     В олімпіаді «Всносвіта – Весна 2022-2023 студенти ІІ-го курсу Гуртовий К., Зябрєв К. Сугак Я. (група ГМ - 21) були нагороджені дипломами за І місце.

 


Студенти гр. ПМ 21 Матвієнко Б., Компанієць М. – І місце. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Пелих Є. ІІ курс, гр. П М 21 –ІІ місце

 

Активну участь взяли і студенти І-го курсу :

Сопільняк С.,Куратьов С., Стрілець А., Лук’яненко Д. гр. Г М -22Проведена виховна година "Торгівля людьми". Метою цього заходу було інформувати про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищити рівень інформованості та усвідомленості гостроти цієї проблеми, показати небезпечні наслідки та шляхи
уникнення трагічних обставин.


Викладач виступила на засіданні школи підвищення педмайстерності з темою «Антисуржик», з метою вдосконалення знань української мови серед колег.

 

Викладач Заднєвулиця О.В.

Позааудиторний захід (сумісно з викладачем Горяною Г.Г.)

1.   Присвячений Дню української писемності та мови

Літературна вітальня «Рідна мова дорога людині, як саме життя»

 Мета виховного заходу:

ü виховання підростаючого покоління засобами художніх творів українських класиків та, особисто, творами Т.Г.Шевченка;

ü виявлення та підтримка обдарованих студентів, які проявляють оригінальні підходи до створення сучасних мистецьких форм;

ü обмін досвідом у системі естетичного виховання студентів, формування естетичного смаку засобами художнього читання творів Т.Г.Шевченка та художньої творчості у декоративно-ужитковому, прикладному і образотворчому мистецтві;

ü популяризація використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення української літератури, історії України, художньої культури та ін.

 

Всеукраїнська   олімпіада з української мови

 

  Мета: пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу обдарованих студентів, виявлення, навчання та виховання обдарованих дітей, формування творчої особистості.

   Завдання олімпіади з української мови (викладачі Горяна Г.Г., Заднєвулиця О.В.) спрямовані на виявлення знань студентів  із орфографії, морфології та синтаксису. Учасникам олімпіади було запропоновано завдання з мови різнорівневого характеру, серед яких були тестові завдання, завдання для перевірки орфографічної грамотності, знань лексикографії.

Олімпіадні задачі змістовно були цікавими та актуальними. Усі розв'язки завдання були спрямовані на логічне мислення.

Більшість учасників продемонстрували ерудицію, творчість, уміння логічно мислити та обґрунтовувати свою думку. Учні вміють застосовувати теоретичні знання у конкретній ситуації, висловлювати власні судження, аргументувати відповіді. 

 

 І  етап Міжнародного конкурсу знавцівукраїнської мови ім. П.Яцика

9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Традиційно, цього дня в нашій школі  пройшли заходи  під гаслом  «Моє диво калинове, кохана українська мово!» Метою всіх проведених заходів було:донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя. 

Віддаємо шану мові і ми, провівши різні заходи: онлайн- олімпіаду з української мови «Мово українська, гордосте моя!»(викладачі Заднєвулиця О.В. Горяна Г.Г. студенти 1-2 курсів) де студенти випробовували свої знання в різних конкурсах , добираючи кращі висліви про мову, розгадували шаради, кросворди, ребуси.

За результатами олімпіади переможцями стали( протоколи даються).

Нині проводиться багато конкурсів знавців української мови. Одним із наймасовіших і найпопулярніших є Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, який уже тринадцятий рік упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть наші співвітчизники. Це підтвердження того, що словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності.

Стало вже доброю традицією у нашому навчальному закладі відзначати цей день написанням радіодиктанту.

 За результатами проведених диктантів, переможцями у нашому коледжі стали:

студентка гр. М-21 Волощенко Аліна та студент гр. ПМ-21 Пелих Євген.


Викладач Бондаренко Ю.Г.

Участь у конкурсі есе «Війна в долі моєї країни»

Викладач Бондаренко Ю.Г. підготувала студента групи ПМ - 21 Макаренко Богдана до участі в онлайн конкурсі есе «Війна в долі моєї родини» Благодійного Фонду Рината Ахметова, який відбувся 14.10.2022 р.

Виховний захід «Українці – нація нескорених!»

   17.10.2022р. викладач Бондаренко Ю.Г. провела виховний онлайн захід зі студентами ІІ курсу на тему «Українці - нація нескорених». Мета заходу є  є становлення громадянина – патріота України, утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей,  виховання поваги, почуття вдячності до Захисників України.

Люди, які віддають своє життя за країну! Рятують дітей, тварин та майбутнє! Які збирають на допомогу! Які роблять най масштабніші мітинги по всьому світу! Кожен з нас Герой! Військовослужбовець ЗСУ, Медик, Кухар, бабуся яка в’яже шкарпетки для наших Воїнів…військовий медик з позивним «Відьма», легендарні пілоти Привиди, Чернігівський Мисливець, Захисники Азовсталі, Віталій Скакун – молодий Захисник, який підірвав міст разом з собою…Україна – країна неймовірних Людей! Студенти підготували зворушливі розповіді про Героїв, якими є наше покоління і кожен з нас.Участь студентів І курсу у веб-конференції Інформаційно – просвітницькому заході військово - правового спрямування для студентів ЗПФО

Студенти груп МХ – 22,  ПМ – 22 Шелехов Вячеслав , Тахтай Антон, Смоляков Андрій, Кондратинська Мар'яна, Калачова Маргарита прийняли участь у веб-конференції Інформаційно – просвітницькому заході військово - правового спрямування для студентів ЗПФО на базі Науково - методичного центру ВФПО протягом 29-30 березня 2023р. та 06 - 07 квітня 2023р. отримали сертифікати:


Всеукраїнська олімпіада “Всеосвіта Весна - 2023”

з предмету Захист України

Студенти групи ГМ -22 Куратьов Степан, Вікторжевський Євгеній, Лукьяненко Даниїл прийняли участь в дистанційній олімпіаді, отримали дипломи переможців зайнявши І місце. 


 Всеукраїнська олімпіада “Всеосвіта Весна - 2023”

з дисципліни Основи правознавства

Студенти групи ГМ -22 Куратьов Степан, Вікторжевський Євгеній, Лукьяненко Даниїл та студент групи ПМ – 22 Петров Максим прийняли участь в дистанційній олімпіаді з дисципліни Основи правознавства та отримали дипломи переможців зайнявши І - ІІ місця.


Участь у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна-2023»

Викладач  Бондаренко Ю.Г.  підготувала студентів  коледжу І курсу до участі у всеукраїнській олімпіаді з предмету Захист України, дисципліни Основи правознавства,  яка проводилась ТОВ «Всеосвіта» Весна – 2023р.

Участь у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна-2023»

Викладач  Бондаренко Ю.Г.  підготувала студентів  коледжу І курсу до участі у всеукраїнській олімпіаді з предмету Захист України, дисципліни Основи правознавства,  яка проводилась ТОВ «Всеосвіта» Весна – 2023р.


  

 

 


 

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Головна сторінка